Apie

Advokatų profesinė bendrija GREENLEX  –  pavadinimas, kuris apibūdina mūsų specializaciją.  Mes suprantame  verslo, kuriam teikiame teisines paslaugas,  esmę, technologiją, procesus  – matome verslą kliento akimis.

GREENLEX teikia specializuotas paslaugas verslo teisės srityse, ypatingą dėmesį skirdami energetikai, valstybinio reguliavimo ir strateginių prekių kontrolės sektoriams, aplinkos apsaugos, teritorijų planavimo bei statybų ir nekilnojamojo turto sritims. Siekdami savo klientams geriausio rezultato, bendradarbiaujame su patikimais partneriais bei įvairių sričių ekspertais. Tokiu būdu užtikriname, kad pasiūlytas sprendimas ne tik atitiks kliento verslo modelį, bet ir viršys kliento lūkesius. Mes žinome kaip veikia viešasis sektorius ir santykiuose su valstybės institucijomis visada pasiūlysime ne gražų procesą, o racionaliausius  sprendimus.  Mūsų sukaupta patirtis, kvalifikacija ir kompetencijos bei inovatyvumas leidžia klientams pasiūlyti pačius optimaliausius verslo ir teisinius sprendimus. Mūsų ekspertai nuolat konsultuoja klientus daugeliu verslo teisės klausimų, tarp kurių – aplinkos apsaugos teisės reikalavimai (gamybos atliekų tvarkymas, sanitarinių apsaugos zonų nustatymas), taip pat teikia patarimus energetikos teisės (įskaitant energijos efektyvumo reglamentavimą, naujausių technologijų diegimą, valstybės paramą energijos gamybai ir kt.) ir ginčų sprendimo srityse.

Teisinių paslaugų struktūra:

· Energetika · Telekomunikacijos · Strateginių prekių kontrolė
· Aplinkos apsauga · Transportas · Valstybinis reguliavimas
· Viešieji pirkimai · Statyba ir teritorijų planavimas · Koncesijos ir konkursai
· Įmonių ir komercinė teisė · Leidimai ir licencijavimas · Ginčų sprendimas
· Konkurencija · Restruktūrizavimas ir bankrotas · Privatizavimas
· Valstybės pagalba · Nekilnojamasis turtas · Prekyba ir plėtra

 

Mūsų patirtis

Greenlex komanda nuolat dirba su reikšmingais ir aukštos kvalifikacijos bei gebėjimų reikalaujančiais projektais ir bylomis. Pavyzdžiui:

  • Teikėme teisines paslaugas vienoms didžiausių Lietuvoje veikiančių energetikos įmonių įvairiais energetikos teisės ir projektų šioje srityje vystymo klausimais (konsultacijos dėl viešuosius interesus atitinkančių paslaugų lėšų taikymo; kogeneracinių jėgainių ir biokuro katilinių projektų vystymas (Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Baltarusijoje); reikalingų leidimų gavimas, derybos su valstybės institucijomis), 2017-2018 m.
  • Sėkmingai atstovavome kai kurioms šilumos tiekimo įmonėms  ir biokuro tiekėjams ginčuose dėl biokuro įsigijimo sutarties ir nuostolių priteisimo, taip pat šilumos gamybos veiklos, kuro struktūros pakeitimo bei reikalingų leidimų aplinkos apsaugos srityje gavimo, 2017-2018 m.
  • Konsultuojame atsinaujinančių išteklių energijos gamintojus dėl leidimų vykdyti veiklą elektros energetikos sektoriuje reglamentavimo ir skatinamojo tarifo taikymo bei dvigubo finansavimo draudimo įgyvendinimo, 2018 m.
  • Atstovavome klientui įsigyjant vienos didžiausių transporto bendrovių Lietuvoje akcijas, vykdant smulkiųjų akcininkų akcijų išpirkimą, parengiant preliminariąsias sutartis ir akcijų pirkimo-pardavimo sandorį, konsultuojant jų sudarymo procese, taip pat rengiant distribucijos sutartis, konsultuojant viešųjų pirkimų ir tarptautinės prekybos sutarčių klausimais, 2018 m.
  • Atstovavome klientui (fiziniam asmeniui) dėl paskolą suteikusio banko neteisėtų veiksmų (atsisakant išduoti leidimą vykdyti įkeisto nekilnojamojo turto rekonstrukciją), 2018 m.
  • Nuolat konsultuojame vieną didžiausių ir inovatyviausių Lietuvoje energetikos įrenginių gamybos bendrovių ENERSTENA jos kasdienėje veikloje, taip pat vykdant ir didžiausius bei svarbiausius Lietuvoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Danijoje kogeneracinių elektrinių ir biokuro katilinių įrengimo projektus, 2018 m.
  • Konsultuojame ir atstovaujame gynybos pramonės bendrovei įvairiose Lietuvos Respublikos institucijose, siekiant gauti leidimus vykdyti prekybą su kitomis valstybėmis, teikiame konsultacijas dėl strateginių prekių kontrolės reglamentavimo, taip pat ginant kliento teises santykiuose su viešojo administravimo subjektais (taip pat ir teisminio proceso būdu), 2018 m.
  • Rengėme išsamią analizę Šakių savivaldybės administracijai dėl galimo konkurencijos teisės pažeidimo ir sutartinio ginčo, padėdami klientui išvengti nepagrįstų reikalavimų, kurie sukurtų itin didelę papildomą naštą savivaldybės biudžetui, 2018 m.
  • Konsultuojame ir atstovaujame vienam didžiausių viešųjų pirkimų dalyvių Lietuvoje dėl jo įtraukimo į nepatikimų tiekėjų sąrašą (gindami pažeistas teises ne tik įvairiose valstybės institucijose, bet ir teisme), taip pat konsultuojame įvairiais viešųjų pirkimų klausimais, 2018.
  • Teikėme patarimus konsultavimo energetikos objektų statyba užsiimančiai užsienio bendrovei dėl veiklos vykdymo Lietuvos Respublikoje, taip pat įmonės ir reikalingų specialistų atestacijos, 2017-2018 m.

Pasiekime tikslą kartu.