Komanda

Paulius Koverovas, vadovaujantis partneris

Tel.: +37069889100,  el. paštas: paulius.koverovas@greenlex.lt

Advokatas Paulius Koverovas teisine praktika užsiima nuo 1996 m. ir yra sukaupęs reikšmingą patirtį energetikos, konkurencijos, ginčų sprendimo ir valstybinio reguliavimo srityse. Ilgą laiką Paulius dirbo teisingumo viceministru, o vėliau – vienos didžiausių Lietuvoje advokatų kontoros energetikos teisės praktikos vadovu. Klientai vertina Pauliaus Koverovo sugebėjimą surasti ne tik geriausius teisinius sprendimus, bet taip pat ir racionaliausias alternatyvas verslo ir jo augimo atžvilgiu.

Robertas Klovas, partneris

Tel.: +37068612277, el. paštas: robertas.klovas@greenlex.lt

Advokatas Robertas Klovas teisine praktika užsiima nuo 2000 m., o jo patirtis aplinkos apsaugos, nekilnojamojo turto ir teisėkūros srityse yra itin reikšminga ir aktuali klientams, siekiantiems spartaus ir optimalaus su aplinkos apsauga susijusių projektų vystymo. Po ilgo ir itin reikšmingą patirtį sukaupti padėjusio darbo Aplinkos ministerijoje šiuo metu Robertas konsultuoja įvairias Lietuvos įmones, padėdamas joms užtikrinti sėkmingą verslo plėtrą ir sumažinti galimas rizikas aplinkos apsaugos srityje.

Stasys Zelenekas, asocijuotasis partneris

Tel.: +37065636776, el. paštas: stasys.zelenekas@greenlex.lt

Stasys Zelenekas teisine praktika užsiima nuo 2012 m. ir sėkmingai konsultuoja klientus telekomunikacijų, viešųjų pirkimų, energetikos ir konkurencijos bei ginčų sprendimo srityse. Prieš prisijungdamas prie Greenlex, Stasys dirbo vienoje didžiausių advokatų kontorų, o jo gebėjimai ir darbas taip pat įvertinti ir tarptautiniu lygmeniu (Ženevos universitetui skiriant stipendiją studijuoti tarptautinį ginčų sprendimą (2017-2018 m.) Ženevos universitete Šveicarijoje).

Irena Judicka, biuro vadovė

Tel.: +37061439364, el. paštas: info@greenlex.lt